Silivri İş Güvenliği

Silivri İş Güvenliği

İş Güvenliği,  Silivri Etik OSGB iş sağlığı ve güvenliğinin en önemli unsurunu oluşturmaktadır.  6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre tüm işletmeler çalışanları arasında İş Güvenliği Uzmanı  bulundurmak yada yetkili Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden temin etmek zorundadır. Bu konuda Silivri Etik OSGM iş güvenliği uzmanları siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.  İş Güvenliği Uzman kadromuz, uzun yıllar iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermiş tecrübeli ve deneyimli A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlardan oluşmaktadır.

Silivri Etik OSGM den Alacağınız İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti ile iş güvenliği uzmanlarımızın başlıca  görevleri olan ve aşağıda sıralanan hizmetlere de sahip olarak , işyeri ve çalışanlarınızı  her türlü tehlikelere ve iş kazalarına karşı koruma altına almış olacak ayrıca kanun ve yasalar gereği yapmakla yükümlü olduğunuz sorumlulukları yerine getirmiş olacaksınız.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.