Silivri İşe Giriş Muayenesi

Silivri İşe Giriş Muayenesi

6331 sayılı kanun gereği her çalışanın işe başlamadan önce gerekli tahlil ve testleri yapılmalı ve bunlara bağlı olarak sağlık muayenesi tamamlanmalıdır. İşe giriş muayenesini sadece bakanlıkça yetkilendirilen bir iş yeri hekimi muayenesi sonucu verilebilir. Sağlık ocağı ya da hastanelerden alınan sağlık raporları geçersizdir. Yasa gereği işe giriş raporunda çalışanın sağlığının yaptığı işe uygun olup olmadığı belirtilmektedir. Silivri Etik OSGB bünyesinde hizmet veren iş yeri hekimleri, çalışanların muayenelerini işyerinizde ya da Silivri Etik OSGB merkezinde yapmakta ve işe giriş raporlarını vermektedirler.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.