Kapaklı Mobil Sağlık Taraması

Kapaklı Mobil Sağlık Taraması

Mobil sağlık taraması, İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi tarafından mevzuata uygun ve güvenilir sonuçlarla yaptırabilirsiniz. Mobil sağlık taraması için firmamızla iletişime geçerek Akciğer Grafisi, Odyometri, Solunum Fonksiyon Testi, Hemogram, Rutin Biyokimya Testleri (ALT, AST, GGT, Üre, BUN, Kreatinin vb.) yanında kimyasal maddelere maruziyetle ilgili Kanda Kurşun, İdrarda Fenol, İdrarda Hippürikasit, Arsenik, Siyanür, Kanda Demir, Bakır vb., kanda ağır metaller gibi birçok tetkik ve tahlil için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mobil Sağlık Taraması Teklifi talebinde bulunurken yapılacak tahlil ve tetkik sayılarının belirtilerek kaçar kişiye yapılacağı bilgisinin verilmesi mobil sağlık hizmeti için verilecek teklifin sürecini hızlandıracaktır. Mobil sağlık taramasında yapılacak tetkik ve mobil sağlık taramasına katılacak kişi sayısına göre özel birim fiyatlandırma teklifte yer alır.  

Mobil Sağlık Taraması hizmeti almak Kapaklı Etik OSGB web sitmemizde bunulan telefon numarasından teklif talebinde bulunabilir veya mail adresimize taleplerinizi ileterek de teklif alabilirsiniz. İlgili departmanımızı sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek mobil sağlık taraması fiyat teklifi mail yoluyla gönderilecektir. 

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.