Silivri İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

Silivri İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

SİLİVRİ ETİK OSGB kadrosundaki A, B, ve C sınıfına uzmanlığına dahil, her biri işinde ayrıca profesyonelleşmiş kadrosu ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmetler vermektedir.

İşveren ve çalışanların sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmeleri adına çalışmalar düzenlemekteyiz. Uzun süreli bir geçmişse sahip olan şirketimiz bünyesinde birçok uzman ile iş yerlerinde seminerler vermekte ve işçilerin sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli tedbir ve önlemlerin alınması hususunda yardımcı olmaktayız. Yıllarıdır yaptığımız çalışmalar ile işçi sağlığı ve güvenliği konusunda emin adımlarla ilerledik ve bu konuyu her işverene ve işçiye aşılamaya gayret gösterdik. Hizmet vermiş olduğumuz firmaların iş kazalarını önemli ölçüde azalttık. Devam eden çalışmalarımız daha profesyonel ve daha güvenli bir şekilde devam etmektedir.

Sektörde edindiğimiz deneyimlerle çalışma alanınızın gerekliliklerine uygun olarak eğitim planı çıkarıyoruz. Önce işçi güvenliği ve sağlığı diyerek işverenin ve çalışanların bilinçlenmesini sağlıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda almanız gereken tüm önlemleri titizlikle anlatıyoruz. Gerekli görmemiz durumunda eğitimleri tekrarlıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi hizmetimizi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.