Çorlu Ortak Sağlık Birimi

Çorlu Ortak Sağlık Birimi

Çorlu Etik Ortak Sağlık Birimi (OSB), Çorlu bölgesinde bulunan işletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren bir birimdir. Çorlu Etik OSB, işverenlerin iş yerinde bulunan çalışanların sağlık ve güvenliğini garanti altına almasını amaçlar.

İş yerindeki sağlık ve güvenlik eğitimleri, periyodik sağlık muayeneleri, iş kazaları ve meslek hastalıklarının takibi, iş yerindeki sağlık ve güvenlik standartlarının belirlenmesi gibi hizmetler sunar. Çorlu Etik OSB işverenlerin mevzuatlarını gerekli sağlık ve güvenlik yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olur ve işletmelerin sağlık ve güvenlik yükümlülüklerine uygun hareket etmelerini sağlar.

Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında çalışmasını garanti altına alır ve bu sayede işletmelerin verimliliğini ve kârlılığını artırır. Çorlu Etik OSB, işletmelerin sağlık ve güvenlik yükümlülüklerini ve işletmelerin yasal sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı olur.

Çorlu Etik OSB, işletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenlik ihtiyaçlarını belirlemelerine ve iş yerinde oluşabilecek risklerin önlenebilmesine yardımcı olur. Bu sayede işletmeler, iş yerindeki sağlık ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik önlemler alabilir ve iş yerinde oluşabilecek riskleri önleyebilir.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.