Lüleburgaz İş Güvenliği Danışmanlığı

Lüleburgaz İş Güvenliği Danışmanlığı

Lüleburgaz Etik OSGB İş Güvenliği Danışmanlığı olarak iş güvenliği danışmanlarımız ile Lüleburgaz ve çevre ilçelerinden etkin bir şekilde hizmet vermekteyiz. Lüleburgaz firmalarının Lüleburgaz Etik OSGB' den alacakları iş güvenliği danışmanlık hizmeti alanında uzmanlaşmış ve referansları ile kendini ispat etmiş İSG uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

Lüleburgaz da bulunan inşaat firmalarına, temizlik firmalarına, kimya firmalarına, endüstri firmalarına, turizm firmalarına, gıda firmalarına, restaurantlara, cafelere, kuaförlere, ayakkabıcılara, pazarlama firmalarına ve tüm esnaflara Lüleburgaz Etik OSGB olarak iş güvenliği danışmanlığı uzmanlarımız ile iş güvenliği hizmeti vermekteyiz.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.