Lüleburgaz İş Güvenliği

Lüleburgaz İş Güvenliği

Lüleburgaz Etik OSGB; bünyesinde bulundurduğu deneyimli İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonelleriyle, işyerlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde belirlediği çözüm önerileriyle işverenlerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilenmesi, iş kazaları ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi, güvenli bir çalışma ortamının tahsis edilmesi konularında etkin rol oynamaktadır.

 LÜLEBURGAZ ETİK  OSGB bünyesinde görevlendirilen her İş Güvenliği Uzmanı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının belirlediği kanun ve yönetmelikler çerçevesinde görev yapar.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.