Kırklareli İş Güvenliği

Kırklareli İş Güvenliği

Kırklareli Etik OSGB güvenliği sizin güvenliğinizdir.  Bunun için iş sağlığı, iş güvenliği eğitimlerinizi, yangın eğitimlerinizi biz verelim. Risk değerlendirme faaliyetlerinizi, acil durum planlarınızı, gürültü ölçümlerinizi biz gerçekleştirelim. Yangın söndürme, kurtarma ve koruma ile ilkyardım ekiplerinizi oluşturalım.

4857 Sayılı İş Kanunu ve diğer kanunların getirdiği yasal yükümlülüklerini yerine getirirken yanınızda olalım. Eksiksiz olmasını sağlayalım.İnşaat işyerlerinde Sağlık ve Güvenlik planlarınızın hazırlanmasını sağlayalım. Firmanıza uygun iş sağlığı ve iş güvenliği sisteminizi kuralım.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.