Çerkezköy İş Güvenliği Danışmanlığı

Çerkezköy İş Güvenliği Danışmanlığı

Çerkezköy Etik OSGB olarak işyerlerinin, iş güvenliği danışmanlığı ile ilgili yasal şartlara tam olarak uyum sağlaması, güvenli bir iş ortamı oluşturulması, çalışanların ve ilgili tüm kişilerin güvenliğinin sağlanmasına yönelik gerekli düzenlemelerin yapılması için danışmanlık destekleri sağlanmalıdır. İş Güvenliğine danışmanlığına yönelik yapılacak danışmanlık ile, işyerinizde yürütülen veya yürütülecek iş güvenliğine yönelik çalışmaların yasal yükümlülükleri tam olarak sağlanması ve bu faaliyetlerin en verimli bir şekilde size fayda sağlaması amaçlanmaktadır.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.