Ergene İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

Ergene İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

İş sağlığı ve güvenliği, başarılı işletmeler için önemli bir husustur - personelinizin refahı ve güvenliği çok önemli olmalıdır, çünkü atasözünde belirtildiği gibi insanlar en önemli varlığınızdır. Ayrıca, kendi personelinize doğrudan bakmanın yanı sıra, iyi bir QHSE politikası seti de ikincil bir etkiye sahip olacaktır: ayrıca iş arkadaşlarınızı, aile üyelerinizi, işverenleri, müşterileri, tedarikçileri, yakındaki toplulukları ve halkın diğer üyelerini de koruyabilirsiniz. İşyeri ortamınızdan kimler etkilenir.
 

Şüphesiz, hali hazırda yürürlükte olan sağlık ve güvenlik politikalarına ve prosedürlerine sahip olacaksınız. Ancak en iyi uygulamaya bağlı kaldığınızdan emin olabilir misiniz? Yerel, ulusal ve hatta uluslararası düzenlemelere uyuyor musunuz? Ve eğer öyle olduğunu düşünüyorsan, kanıtlayabilir misin?

Kapsamlı bir dizi kalite, sağlık, güvenlik ve çevre konularında tavsiyelerde bulunabilir ve eğitim verebiliriz. Dünyanın lider muayene, belgelendirme, test ve doğrulama şirketi olarak yerel mevzuata ve uluslararası standartlara tamamen aşinayız. ISO 31000 ve REACH gibi standartlar. Mesleki veya endüstriyel hijyen, çalışma ortamınız, hava kalitesi, toz, gürültü ve titreşim, teknik durum tespiti ve tehlikeli maddeler konusunda size yardımcı olabiliriz. Ve biz çevresel denetimler ile ekonomik ve sosyal sürdürülebilirlik konularında uzmanız.

Ergene Etik OSGB ile birlikte çalışma ortamınızda bir fark yaratabilirsiniz. Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.