Çorlu İşe Giriş Sağlık Raporu

Çorlu İşe Giriş Sağlık Raporu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sayesinde iş sağlığı ve güvenliği çalışma yaşantımızın önemli bir boyutunda çok büyük ve önemli gelişmelere yol açmıştır. İş sağlığı ve güvenliği kanunları (6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu) birlikte işçiler çalışma ortamlarında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında fiziki şartlar, sosyal şartlar ve psikolojik şartlar gibi bir çok konuda söz sahibi olma hakkı elde etmişlerdir.

İş sağlığı hizmetleri olarak işyeri hekimliği istihdamı, diğer sağlık personeli istihdamı, mobil sağlık taraması ve sağlık raporlarında kolaylık sunuyoruz. İş sağlığı hizmetlerimizin içinden bir diğer iş sağlığı hizmetimiz olan mobil sağlık taraması ve kolay sağlık raporu hizmetimizi kısaca anlatmamız gerekirse; mobil sağlık taramalarını çalışanlarınız için özel olarak hazırlanan steril ortamlarda yapılan sağlık taramalarının kolay ve hızlı sonuçlara erişilebilme imkanı ile birlikte zaman tasarrufu, daha az maliyetli oluşu ve her şeyden önemlisi gerçekten güvenilir sonuçlar elde edebilme imkanı sunar bu avantajların yanı sıra sağlık raporlarının bu kadar erişebilir ya da elde edilebilir oluşu hem işveren için hem de işçiler/işçi adayı için son derece kolay ve avantajlıdır.

Çalışanlarınızı farklı lokasyonlara göndermeden, sağlık tetkiklerini iş yerinize gelen mobil sağlık ekibi tarafından yaptırın. İş yerinizde verim kaybı yaşamadan sağlık raporlarını tamamlayın. Mobil sağlık ekibi tarafından yapılan bazı tetkikler şunlardır;

● İşitme Testi ( Odiometri )

● Akciğer Grafisi

● Solunum Fonksiyon Testi ( SFT )

● Aşı Uygulamaları

● Laboratuar Tetkikleri

● Görme Bozuklukları ve Renk Körlüğü Taramaları

● Portör Taramaları

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.