Çerkezköy Mobil Sağlık Taraması

Çerkezköy Mobil Sağlık Taraması

Son dönemlerde oldukça pratik bir hale gelen sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Gezici İSG aracı ile gerçekleştirilen mobil sağlık taraması hizmetleri aynı zamanda güvenilir hizmetlerdir. Çalışan muayenelerinin ve gerekli tetkiklerin yapılması 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre zorunlu hale getirilmiştir. İş yerleri, çalışanların genel sağlık durumlarını kontrol etmek ve güvence altına almakla yükümlüdür. Bu noktada firmamız tarafından İSG hizmetleri profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.

İş yerlerinin mesai saatlerinde çalışanlara izin vererek düzenli tetkikleri yapması ve bunları kontrol etmesi son derece zorlayıcı bir süreçtir. İşte bu noktada işletmeler için sunduğumuz mobil sağlık hizmetleri devreye girmektedir. Gezici İSG’ler tarafından gerçekleştirilen mobil sağlık hizmetleri ile iş yerlerine gidilerek tetkik ve muayeneler buralarda yapılmaktadır. Bu doğrultuda çalışanların hastaneye gitmelerine gerek kalmamaktadır.

Oldukça güvenilir bir sağlık hizmeti olan mobil İSG’ler ile iş yerlerinin çalışmalarında da herhangi bir aksaklık oluşmaz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı olan bu mobil sağlık araçlarına güvenebilirsiniz. Bu doğrultuda araçların röntgen, odyo laboratuvarı gibi çeşitli tıbbi donanımlara da sahip olduğundan bahsedebiliriz.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.