Çorlu İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

Çorlu İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

ÇOLRU ETİK OSGB; İş yeriniz, çalışan sayınız ve risklerinizin büyüklüğünü dikkate alarak tehlike sınıfınıza uygun sertifikaya sahip İsg - profesyonelleri ile çalışabilmeniz hususunda sizlere destek olur. Adli sorgulama, idari sorgulama ve denetimlere karşı; Kanun, Tüzük ve Yönetmeliklere uygun olarak çalışma dosyaları hazırlayarak, mevzuat gereği istenilen tüm bürokratik işlemlerin tamamlanmış vaziyette muhafaza edilmesi ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca yayınlanacak yönetmelik, tebliğ ve İSG mevzuatında yapılan değişiklikler, güncelleme ve iptaller, hakkında işvereni bilgilendirmek ve yeni mevzuat koşullarına göre gerekli hazırlıkların yapılmasında danışmanlık sağlayacaktır.

İSG-profesyonellerimize düzenli periyotlarda alanında uzmanlaşmış koordinatörlerimiz / eğitmenler tarafından, iç eğitim verilir. Kadromuza yeni dahil olan tecrübesiz personeller öncelikli olarak oryantasyon sürecinden geçer. Koordinatörlerimiz yılda en az 2 kez hizmet istihdamı sağladığımız işletmeleri gezerek, saha kontrolü yapar. Dolayısıyla işyerinizin İSG düzeyinde ki boyutu 2. bir göz tarafından da gözlemlenmiş ve denetlenmiş olacaktır.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.