Çorlu Mobil Sağlık Taraması

Çorlu Mobil Sağlık Taraması

Çorlu Etik Sağlık Hizmetleri Birimi olarak işe girişlerde ve periyodik olarak yapılması zorunlu olan çalışanlarımızın sağlık tarama ve testleri hakkında Mobil Sağlık Aracı vasıtasıyla işyeri sınırlarınız dahilinde gerekli işlemler ele alınmaktadır. Bu analiz ve testler uzman doktor görüş ve yorumlarından sonra işletmenize teslim edilmektedir. Yapılmış olan tarama ve raporlamalardan sonra Çorlu Etik Sağlık Hizmetleri bünyesinde yer alan işyeri hekimleri tarafından çalışanlarınızın işe giriş ve yıllık periyodik sağlık muayene raporları verilmektedir.

Çalışanların sağlık muayenelerinin, çalışanların sağlık tetkiklerinin, işe girişten itibaren belirli aralıklarla tekrarlanması ve takip edilmesi sağlanmaktadır. Sağlık kontrollerinin yapılması, mesleki risklerin tespit edilmesi ve oluşabilecek risklere karşı tedbir alınmasını sağlayacaktır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yapılması gereken periyodik sağlık tetkik hizmetlerini, mobil sağlık araçlar ve sağlık personelleri ile işyerinizde veriyoruz.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.