Kapaklı İş Güvenliği Danışmanlığı

Kapaklı İş Güvenliği Danışmanlığı

İş Güvenliği Danışmanlığı hizmetlerinin tamamında yüksek kalite hizmet anlayışı üzerinden hareket ediyoruz. Kapaklı Etik OSGB olarak profesyonellerinden oluşan kadromuzla danışmalık desteği veriyoruz. Bir çok alanda profesyonelliğimizle ön plana çıktık. Ulusal ve uluslararası mevzuat hükümlerine uygun şekilde hareket ediyoruz. Kalite ve verimliliği ön plana çıkararak her aşamada gücümüzü daha da arttırıyoruz. Profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Kapaklı üzerinde faaliyetine başlayan firmamız, alanında tecrübeli ve dinamik iş güvenliği danışmanları ile tüm yasal mevzuatlara uygun şekilde danışmanlık desteği vermektedir. Kapaklı Etik OSGB olarak iş güvenliği danışmanlığı almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.