Çorlu İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Çorlu İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

İşletmelerin en işlevsel ortamlarda en verimli şekilde faaliyetlerini sürdürmeleri ve işçilerin en güvenilir ortamlarda çalışabilmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi çok önemlidir. İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi çerçevesinde hazırlanan ve uygulanan çalışmalarla en iyi koşullarda ve güvenilir ortamlarda iş görmek mümkün olmaktadır.

İşçi sağlığı konusunda ve üretimde aksaklık yaşamadan süreklilik sağlamak noktasında İş Sağlığı ve Güvenliği son derece önemli konumdadır. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında alınan tedbirler, önlemler ve uygulamalarla işletmeler oldukça verimli işçilerse güvenli ve sağlıklı olmaktadır. Bu noktada bu konu üzerinde alınacak eğitimler çok önemlidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında Çorlu’da alınacak eğitimler için Çorlu Etik OSGB güvenin adresidir. Alanında sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile eksiksiz bir eğitim sunmaktadır. Konusunda uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış eğitimlerle konuya hakimiyet sağlanmakta ve sertifika almak için girilen sınava en iyi şekilde hazırlanılmaktadır. Çorlu’da kaliteli İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi alabilmek için Çorlu Etik OSGB doğru bir adrestir.

Çorlu Etik OSGB’nin sizlere sağladığı kapsamlı müfredat ve kaliteli eğitmenlerin verdiği dersler ile sınavda başarılı olmak işten bile değildir. Bu kapsamda konunu en ince detaylar ve incelikleri öğretilmektedir. Böylece hem sınavda başarılı olma hem de iyi bir İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı olma yolunda sağlam bir temel atılmaktadır.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.