Çerkezköy İş Güvenliği

Çerkezköy İş Güvenliği

Sanayileşmenin gerektirdiği uygulamalara bağlı olarak Çerkezköy ve bazı şehirlerin çalışma alanları için iş sağlığı ve güvenliği önem taşımaktadır. Zorunlu uygulama gereklilikleri çerçevesinde Çerkezköy İş Güvenliği hizmeti veren firmamız, profesyonel iş yönetimleri ile iş sağlığı ve güvenliği alanında 7 yıllık hizmet tecrübesine sahip olmaktadır.

Aldığımız hizmet yetkileri ile birlikte istanbul İş Güvenliği hizmeti konusunda kapsamlı donanıma hakim olarak yenilikçi metotlarla destek sağlamaktayız. Firmamızdan hizmet almak ve Çerkezköy Etik OSGB İş Güvenliği hizmeti çözümlerinden faydalanmak için başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda işletim merkezinizin sağlıklı ve güvenlikli bir ortam olması için firmamızın çalışmaları ile eksper hizmeti alabilirsiniz.

Çerkezköy Firmaları Arasında Çözüm Ortağınız Oluyoruz

İş yeri güvenlik sorunları çerçevesinde Çerkezköy `da çözüm ortağınız olan firmamız, her daim mutlu müşteri çizgisinde hizmet vermektedir. Bu alanda sizler için en nitelikli bilgiye hakim olarak birkaç farklı şehir bölgesinde hizmet sağlamaktayız. Firma farkımız olarak işçi ve işveren çalışma sahalarını en uygun çözüm metotlarımızla güvenlikli kılmaktayız.

Firmamız uzmanlığı ile firmaları arasında sunum bölgelerini giderek çoğaltmaktadır. İş kazalarının ortaya çıkmaması için profesyonel personel eğitimlerimiz çerçevesinde hizmet sağlamaktayız.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.