Çerkezköy Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Çerkezköy Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

OSGB ilgili Bakanlık tarafından yetkilendirilen ve bu yetkiyi bilgi - birikimi ile harmanlayarak işletmelerin tehlike sınıflarını belirleyen, yönetmelikte bu tehlike sınıfına uygun olarak görülen sayıda İş Güvenliği Uzmanı, işyeri Hekimi ve diğer sağlık personellerini atayan, personellerin çalışma saatleri belirleyen ve tüm bu süreci raporlayan danışmanlık firmalarının halk arasında bilinen adıdır. 

OSGB Nedir sorusunun en kısa cevabı iş yerinizdeki risk hesaplamalarını en güvenilir şekilde yapan ve işletme yöneticilerine raporlar halinde sunan yetkilendirilmiş kurum ve kuruluşlardır denebilir. Onlarca yıllık tecrübesi, birikimi ve uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan ÇERKEZKÖY ETİK OSGB önce Ortak Sağlık ve Güvenlik değil önce işçi Sağlığı ve Güvenlik ilkesi ile yola çıkmıştır. 

Uzun zamanlar boyunca inşaat ve daha birçok sektörde yapmış olduğu çalışmalar ile adından her yerde söz ettirmiş, benzer hizmet verenlere örnek teşkil etmiştir. 6331 sayılı iş kanununu referans alarak kanunlara ve kararnamelere bağlı kalarak almış olduğumuz güvenlik önlemleri ve risk yönetimleri konusunda ülke çapında büyük işler yapmış bulunmaktayız. 

ÇERKEZKÖY ETİK OSGB olarak uzun zamandır küçük, orta ve büyük boyutta şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede OSGB Ortak Sağlık ve Güvenlik alanında Raporlama ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. 

Sizde işletmenizin ihtiyaç duyduğu OSGB Hizmetleri hakkında bilgi almak, size özel sunabileceğimiz OSGB Ücretleri ve OSGB Fiyat Listesi ne ulaşmak için Hemen Bize Ulaşın metnine tıklayarak uzman personellerimizle anlık yazışma imkanı sağlayabilirsiniz. 

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.