Edirne İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

Edirne İş Güvenliği ve İş Sağlığı Uzmanı

İş Sağlığı ve Güvenliği (Edirne İSG) uzmanı işyerlerini; öncelikle güvenlik, sağlık ve çevrenin uygunluğu açısından denetler. Ayrıca çalışanlara, mesleki hastalık ya da iş kazası sonucu yaralanmaları önlemek ya da çevreye zarar verilmesinin önüne geçmek için eğitimler verir. Etik OSGM İş Sağlığı ve Güvenliği (Edirne İSG) Uzmanı;

  • Kimyasal,
  • Radyolojik,
  • Biyolojik,
  • Fiziksel

Tehditlere karşın iş yerini denetler. Çevreye ya da insanlara zarar gelmesini önler. İş Sağlığı ve Güvenliği (Edirne İSG) uzmanı; yapılan uygulamaların, kullanılan ekipmanların ve çalışma ortamının İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına ne kadar uygun olduğunu inceler. İş yerlerindeki olası tehlike ve tehdit durumlarını belirler. Zehirli olması olası olan kimyasal örnekleri toplar ve analiz eder. İş yerlerinde ki çalışanları tehlike durumlarından korumak üzere prosedür belirler. Meydana gelen kazaların sebebini belirler ve tekrar ortaya çıkmasını nasıl engelleyeceğini tespit eder. Hijyen programları ( sürekli atmosfer izleme, havalandırma araştırmaları, gürültü anketleri, vb.) geliştirir ve sürdürür. Acil durum ile ilgili eğitimler verir. Mühendisler ve doktorlar ile de iş birliği yaparak tehdit içeren koşullar veya ekipmanlar için iyileştirici önlemler oluşturur. 

Uzman ekip kadromuz ile Edirne'nin en iyi İş Sağlığı ve Güvenliği (Edirne İSG) olma yolunda çalışmalarımız sürmektedir. İyileşen standartlarımız ile en iyi firmalar arasındayız. Geniş yelpazemiz ile bu sektörde çok iyi çalışmalara imza atmaktayız. Tecrübeli, dinamik kadromuz ile firmamız tüm yasal mevzuatlara uygun olarak tüm alanlardaki sektörlere İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti vermekteyiz. 

Elektronik ortama uyumumuz ve çalıştığımız firmalar ile olan uyumumuz, bunlara ek olarak yaptığımız işin kalitesi eklenince Etik OSGM İş Sağlığı ve Güvenliği (Edirne İSG) Uzmanlarının kadromuzda bulunması bizi en iyi noktalara getirmiştir.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.