Tekirdağ İş Güvenliği Danışmanlığı

Tekirdağ İş Güvenliği Danışmanlığı

İşletmelerin İş Güvenliği danışmanlığı yapılanmalarının beklentiyi karşılaması, ilgili kişilerin tecrübeleri ile doğru orantılıdır.                                                                                   

Tekirdağ Etik OSGB olarak, tecrübeli personelimiz ile işletmenizin iş güvenliği danışmanlığını faaliyetlerini titizlikle takip edip, işletme koşullarınızı göz önüne alarak, doğru şekilde yönlendirebiliriz.                                                              

                                            

Mevcut mevzuat, işletmelere, özellikle iş güvenliği hizmetlerini, gerekli sertifikasyon işlemlerini tamamlamış personeli aracılığı ile yürütme hakkı vermektedir.                                                                 

İşletme içinde yapılan görevlendirmelerde, genelde İSG dışında da görevi olan personel kullanılmaktadır. Bu personellerin yeterince profesyonel olmaması, çoğu zaman asıl işin önemsenmesine bağlı bilerek veya bilmeyerek yaşanan ihmaller sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tip işletmelerde, konunun profesyonellerinden alınacak danışmanlık desteği sayesinde sorunlar minimize edilebilmektedir.                                            

                                                      

Şirket bünyesinde faaliyet gösteren kişiler ne yazık ki sıklıkla işletme körlüğü de yaşayabilmektedir. İş güvenliği dışında başka hiçbir iş ile uğraşmayan profesyoneller ile işletme körlüğünün getirebileceği sorunları, işletmelere verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile ortadan kaldırabiliyoruz.                                            

                      

Yeni faaliyete geçen veya yeni faaliyet alanı için yatırım yapan şirketlerde ise iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili doğru başlangıç (start-up) yapılması önemlidir. Hatalı başlangıçlar yatırımın boşa gitmesine neden olabilir. Bu aşamada da sistemin baştan doğru kurgulanması konusunda işverenlerimizin yanındayız.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.