Çorlu İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Çorlu İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi

Çorlu Etik İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB), Çorlu bölgesindeki işletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenliği konularında destek ve hizmet sunan bir birimdir. Çorlu Etik İSGB, işverenlerin iş yerindeki sağlık ve güvenliği konularında yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olur.

Çorlu Etik İSGB, iş yerindeki sağlık ve güvenlik eğitimlerini düzenler, iş yerindeki sağlık ve güvenlik standartlarını belirler, periyodik sağlık muayenelerini düzenler ve iş kazaları ve meslek hastalıklarını takip eder. İş yerindeki sağlık ve güvenliğe ilişkin risk değerlendirmelerini yapar ve iş yerindeki sağlık ve güvenliğe ilişkin önlemleri belirler.

İşletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenliği konularında yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olur. İşletmeler, Çorlu Etik İSGB tarafından sunulan hizmetler sayesinde iş yerindeki sağlık ve güvenliğe ilişkin riskleri belirleyebilir ve bu risklere karşı önlem alabilir. Bu sayede, iş yerindeki sağlık ve güvenliği konularında yasal yükümlülüklerini yerine getirmiş olurlar.

Çorlu Etik İSGB, işletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenliğe ilişkin ihtiyaçlarını belirlemelerine ve iş yerinde oluşabilecek risklerin önlenebilmesine ve bu sayede işletmeler, iş yerindeki sağlık ve güvenliği konularında öncelikli olarak önlem alabilir iş yerinde oluşabilecek riskleri önleyebilir. Çorlu Etik İSGB hizmetleri sayesinde, işletmelerin verimliliği ve kârlılığı artar ve işletmelerin iş yerindeki sağlık ve güvenliğe ilişkin yasal yükümlülüklerini yerine getirmeleri kolaylaşır.

Çorlu İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere yetkilendirilmiş mühendis, mimar ve teknik elemanlar.

Çorlu İş Yeri Hekimi

İş Yeri Hekimi

İş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Doktorlarımızın, işyerinizde iş sağlığı denetimleri ve çalışanlara işe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri yapar.

Çorlu Mobil Sağlık Hizmeti

Mobil Sağlık Hizmeti

Bilindiği üzere 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili yönetmelikler gereği iş yerlerinde çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Bu Kapsamda çalışan personeller için mobil sağlık hizmeeti sunmaktayız.

Çorlu Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

Acil durum planı, tüm işyerleri için tasarım veya kuruluş aşamasından başlamak üzere acil durumların belirlenmesi, bunların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması sağlamaktadır.